„hansgrohe“ „PowderRain“: Tylus maudymasis duše

„hansgrohe“ „PowderRain“: Tylus maudymasis duše

 

Išsvajotasis kokono pojūtis su mikroskopiniais lašeliais

Naujieji mikroskopiniai lašeliai maloniai liečia odą. Tai reiškia pačią maloniausią tekančio vandens patirtį, jei jis teka iš „hansgrohe“ dušų. Ši smulki srovė suteiks Jums nepakartojamų potyrių duše, lyg stovėtumėte po smulkiu vasaros lietumi. Vandens kokonas buvo sukurtas Jūsų maloniam pasilepinimui, kad galėtumėte jaustis glostomi ir saugūs, o maudynės duše virstų Jūsų asmeniniu pasimėgavimu.

Smulkūs lašeliai, maksimalus efektas. Ir mažiau purslų

Purkštukai purškia mikroskopinius lašelius itin tyliai. „hansgrohe“ garso laboratorijos specialistams pavyko sumažinti dušo skleidžiamą triukšmą iki šnabždesio. Kad atlikdami kasdienes kūno priežiūros procedūras galėtumėte visiškai atsipalaiduoti. „PowderRain“ yra švelnus IR efektyvus. Daug lašelių kruopščiai nuplaus dušo gelį ir šampūną. Be to, sudėtingai tiekiamas vanduo naujuoju srovės režimu sudaro mažai purslų. O Jums tai – mažiau kalkių dėmių = mažiau valymo. Tikras malonumas kiekvienam vonios kambariui.

P kaip „PowderRain“: Naujasis dušų asortimentas

Smulkiomis srovelėmis galite mėgautis atlikę vos kelis pakeitimus savo dušo zonoje. Jei norėtumėte naujai įsirengti savo vonios kambarį, mes Jums pasiūlysime ir kompleksinį sprendimą.

  • „PowderRain“ turi trijų srovių dušo galvutę „Raindance Select S 120 3jet P“. Kiti srovės režimai vadinasi „Rain“ (intensyvi srovė) ir „Whirl“ (masažinė srovė). Patogiai perjungiama mygtuku „Select“. Naująją dušo galvutę paprastai užsuksite ant savo dušo žarnos.
  • Su nesudėtingai montuojamu tinkamu dušo stovu tai pavirs į dušo komplektą „Raindance Select S 120 3jet P“.
  • Norite, kad mikroskopinės srovelės apgaubtų visą Jūsų kūną? Tuomet leiskite „PowderRain“ tekėti iš viršaus iš stacionaraus galvos dušo „Raindance S 240 1jet P“.
  • Visapusiškai sėkmingas stacionaraus galvos dušo, rankinio dušo galvutės (abu su „PowderRain“) ir termostato derinys reikškia: „Showerpipe Raindance Select S 240 1jet P“.

Technika gali būti tokia jauki

„PowderRain“ pagrįsta nauja technologija. Kad jaustumėtės gerai, „hansgrohe“ nukreips vandens srovę visiškai naujomis kryptimis: Pavieniai „PowderRain“ purkštukai turi šešias mažas ertmes (vietoje vienos), išsklaidančias srovę į mikroskopinius lašelius. Todėl ji daug smulkesnė nei ankstesnės dušo srovės. Todėl Jūs jausite, kaip vanduo tarsi pūkas liečia Jūsų odą.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą