KERMI dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai

„Ideos®Unikalus, su niekuo nesupainiojamas šilumos dizainas

Ateities tendencijas demonstruojantis šilumos dizainas ar neįprastas interjero objektas? „Ideos“ išskirtiniu būdu įkūnija abu. Žvaigždės formos elementai susijungia į nepakartojamą unikalaus žavesio visumą. Viliojanti kažko teigiamo ir neigiamo, žavingo spindesio ir lengvo plevenančio skaidrumo sąveika.

„Ideos“ – daugiau nei idėja. Nuoseklus dizainas iki mažiausios detalės. V versijoje vienas elementas perima dangtelio funkciją ir uždengia visą prijungimo vietą. Taip pat į šio vienintelio elemento dizainą yra puikiai integruota ir termostatinė galvutė. Be to, šoninio pajungimo modelyje iš priekio visiškai nesimato tvirtinimo dalių.

„Tabeo®“Grožio ir komforto vienis

Ateities tendencijas demonstruojantis šilumos dizainas ar neįprastas interjero objektas? „Ideos“ išskirtiniu būdu įkūnija abu. Žvaigždės formos elementai susijungia į nepakartojamą unikalaus žavesio visumą. Viliojanti kažko teigiamo ir neigiamo, žavingo spindesio ir lengvo plevenančio skaidrumo sąveika.

„Ideos“ – daugiau nei idėja. Nuoseklus dizainas iki mažiausios detalės. V versijoje vienas elementas perima dangtelio funkciją ir uždengia visą prijungimo vietą. Taip pat į šio vienintelio elemento dizainą yra puikiai integruota ir termostatinė galvutė. Be to, šoninio pajungimo modelyje iš priekio visiškai nesimato tvirtinimo dalių.

„Credo-Half®“Formos ir funkcionalumo žavesys. Tiesiog puikus ir labai patogus

Juvelyriški skersiniai vamzdeliai žaismingai kontrastuoja su lygiu plokštės dizainu. Tvirtinamas vertikaliais elementais, kad radiatorius stabiliai laikytųsi. Sudarytas iš charakteringų blokų, kurie šone lieka atviri optimaliam komfortui. Iš šono galite patogiai pakabinti rankšluosčius, kad jie maloniai sušiltų. Aukšta dizaino, medžiagų ir atlikimo kokybė, puikus funkcionalumas – visa tai bei greitas ir tolygus šildymas, puikus šildymo galingumas daro „Credo-Half“ visais požiūriais idealiu ir įtikinamu sprendimu pretenzingam ir madingam vonios kambariui apšildyti.

„Icaro®“Išsiskiriantis dinamiškumas ir lengvumas

„Icaro“. Kaip ir anksčiau jis stebina savo lengvumu, veržlia dinamika ir akį traukiančia asimetrija, tačiau dabar jo dizainas tapo dar harmoningesnis dėl aiškių ir tiesių skersinių vamzdžių linijų. Dar viena naujovė – įmontuotas termostastinių ventilių prijungimo mazgas efektyviam energijos taupymo reguliavimui, po elegantišku dangteliu paslėptos jungtys ir puikiai integruota termostatinė galvutė. Daugiau šildymo galingumo ir stabilūs, ypač lengvai montuojami tvirtinimo elementai – tai privalumai, dėl kurių „Icaro“ radiatorius tampa dar patrauklesnis. Net ir lankstumo klausimu jis puikus: kairės arba dešinės pusės modelį turėsite paprasčiausiai pasukę radiatorių aplink savo ašį.

„Diveo®“Funkcionalumas susitinka su komfortu

Patraukliau sujungti šiluminį komfortą vonioje su pavyzdiniu kainos ir kokybės santykiu jau neįmanoma. Elegantiškas ir stilingas dizainas atneš gražiausią šiluminį komfortą į kiekvieną vonią. Charakteringai po keturis į blokus padalinti ir vienam šone atvirais galais horizontalūs šildymo vamzdžiai leis jums patogiai pakabinti rankšluosčius pageidaujamame aukštyje. Papildomai prie gausaus tarpų rankšluosčiams kabinti skaičiaus galite įsigyti kabliuką chalatui arba drabužiams pakabinti.

Dėl pavyzdinio „Diveo“ radiatoriaus lankstumo galima rinktis asimetrišką arba centrinį prijungimą kairėje arba dešinėje pusėje, atvirus šildymo vamzdžius ir tris skirtingus konstrukcinius aukščius bei du skirtingus ilgius. Galima pasirinkti, kad skersinių vamzdžių atvirasis galas būtų kairėje arba dešinėje pusėje. 50 mm centrinis arba šoninis prijungimas.

„Casteo®“Aiškios linijos, gryna estetika

„Casteo“ yra tiesiog nepakartojamas. Jis paperka savo simetrija, o paprastumas jame tampa kažkuo ypatingu. Jo plokšti skersiniai vamzdžiai pažadina dar didesnį šilumos troškimą ne tik dizaino puristams. Dideli tarpai idealiai tinka, pvz., patogiai pakabinti rankšluosčius, kad jie sušiltų. „Casteo“ išsiskiria lankstumu planuojant darbus: prijungimas pagal poreikį gali būti centre arba šoninėje dalyje. Idealus sprendimas greitam, paprastam keitimui – tai „Casteo-D“. Jį taip pat galima įsigyti ir su papildomu elektros režimu arba tik elektrinį modelį „Casteo-E“.

„Duett®“Klasikinis vonios radiatoriaus dizainas su dviguba galia

„Duett“ radiatorius yra klasikinės formos ir dvisluoksnės konstrukcijos, kad patenkintų augantį galingo radiatoriaus vonioje poreikį, tačiau yra prieinamas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. 2297 W maksimali standartinė šiluminė galia, kai konstrukcinis dydis 1800 x 900 mm, atitinka 65 % didesnę galią lyginant su standartiniu rankšluosčių džiovintuvu. Todėl „Duett“ modelis tinkamas naudoti ir žemos temperatūros šildymo sistemose (pvz., šilumos siurblys). Dėl plataus dydžių ir spalvų spektro jis atitiks visus standartinius reikalavimus. „Duett“ turi šonines jungtis ir 50 mm centrinę jungtį, tai yra optimalu projektuojant ir montuojant. Taip pat šį modelį galite įsigyti ir su papildomu elektros režimu arba tik elektrinį radiatorių „Duett-E“.

„Geneo® quadris“Stebinanti forma, įtikinantis dizainas

„Geneo quadris“ įtikina savo forma bei kainos ir kokybės santykiu. Dėl plokščių skersinių vamzdžių ir rafinuotų tarpų tarp jų rankšluosčiams pakabinti jis greitai užims ypatingą vietą bet kokios patalpos širdyje. Didelis lankstumas planuojant darbus ir montuojant dėl prijungimo galimybių centre arba šoninėje dalyje. „Geneo quadris“ taip pat galima įsigyti su papildomu elektros režimu arba tik elektrinį modelį „Geneo quadris-E“.

„Geneo® circle“Apvali forma, prieinama kaina ir geros eksploatacinės savybės

„Geneo circle“ radiatorius jau dabar turi savybių tapti klasika. Laikui nepavaldi madinga forma ir puikus kainos ir kokybės santykis. Malonus prašmatnumas ir didelė galia. Ir didelis lankstumas planuojant darbus ir montuojant dėl prijungimo galimybių centre arba šoninėje dalyje. „Geneo circle“ taip pat galima įsigyti su papildomu elektros režimu arba tik elektrinį modelį „Geneo circle-E“.

„Pateo®“Išskirtinis pavyzdys savo forma, galia ir energijos taupymo efektyvumu

Plokščia, laikui nepavaldi forma ir minkšti perėjimai iš priekinės panelės į šonines. Aukštiems architektūriniams reikalavimams ir aukščiausiam šilumos poreikiui. Optimaliai tinka sistemoms su žemomis temperatūromis, pvz., kur sumontuotas šilumos siurblys. Su unikalia nuosekliai tekančio srauto x2 technologija. Aukščiausiam energijos efektyvumui ir vienodai maksimaliam šilumos spinduliavimo galingumui. 9 skirtingi matmenys, lanksčios prijungimo galimybės ir gražios formos rankšluosčių kabyklos leis jums pasirinkti individualų variantą. Iš priekio visiškai nesimato tvirtinimo detalių, kurios suteikia geriausią stabilumą ir saugumą, atitinka VDI 6036 direktyvos reikalavimus.

„Basic®-50“Aiškios linijos, aukštos kokybės apdaila

Stiprus savo šilumine galia ir patrauklus kaina. „Basic-50“ modelis puikiausiai tiks visur. Ar su tiesiais skersiniais vamzdžiais („Basic-50“), ar su išlenktais („Basic-50 R“).

Galima rinktis standartinį prijungimą su jungtimis šone arba 50 mm centrinį prijungimą optimaliam planavimui ir montavimui. Platus dydžių ir spalvų asortimentas. Gali atlikti ir patrauklios erdvės atskyrimo priemonės vaidmenį.

„Rubeo®“Pirmenybės teikimas aiškioms linijoms

Be jokių pagražinimų ir santūriai stilingas. Modernus ir, vis dėlto, laikui nepavaldus. „Rubeo“ radiatorius su savo ploščia forma puikia įsilieja į modernaus vonios kambario interjerą neužimdamas dominuojančios pozicijos. Dėl unikalios x2 technologijos – nuosekliai tekančio srauto – radiatorius užtikrina efektyvų energijos vartojimą ir vienodai maksimalų šilumos spinduliavimo galingumą. Taip „Rubeo“ patenkina aukščiausius šilumos poreikius, net ir tad, kai name įrengta žemų temperatūrų šildymo sistema, pvz., su šilumos siurbliu. Devyni skirtingi dydžiai užtikrina galimybę išsirinkti optimalius, kiekvieno reikalavimus atitinkančius matmenis.

B20 Iš smulkių dalių sudaryta šiluma už prieinamą kainą

Formos grožis už ypatingą kainą. Elegantiški D formos vamzdžių profiliai ir grakštūs, pasirinktinai tiesūs arba išlenkti, skersiniai vamzdžiai. Ar tai būtų kukli, laikui nepavaldi balta ar prabangaus metalo paviršiaus spalva – šie rankšluosčių džiovintuvai praturtina vidaus interjerą labai elegantišku būdu. Jie taip pat palieka daug erdvės individualiam planavimui ir montavimui dėl galimybės prijungti iš šono arba per vidurį. Galima įsigyti ir su papildomu elektros režimu.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą