Kontaktai

UAB ADMA
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Įmonės kodas: 302723049
PVM kodas: LT100006696210

Atsiskaitomoji sąskaita:

AB SWEDBANK, banko kodas 73000
Atsiskaitomoji sąskaita LT21 7300 0101 3033 1109

UAB ADMA prekybos padaliniai

Kaune
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Tel.: +370 37 260623

Darbo laikas
Pirmadienis – Penktadienis 08:00 – 17:00
Šeštadienis: laikinai nedirbame

Kontaktinė informacija

Administracija

Tel./Faks: +370 37 260 623
El. paštas: info@adma.lt

Tiekimo vadybininkas

Saigūnas Kasikauskas
Mob.: +370 669 92995
El. paštas: saigunas.k@adma.lt

Šildymo, vėdinimo vadybininkai

Audrius Banionis
Mob.: +370 685 84721
El. paštas: audrius.b@adma.lt

Aleksandras Klebanskij
Mob.: +370 652 32939
El. paštas: aleksandras.k@adma.lt

Egidijus Bulvinas
Mob.: +370 685 40190
El. paštas: egidijus.b@adma.lt

Mindaugas Senulis
Mob.: +370 685 84298
El. paštas: mindaugas.s@adma.lt

Paulius Dirmeikis
Mob.: +370 641 08945
El. paštas: paulius.d@adma.lt

Vonios kambario įrangos, plytelių vadybininkai

Dovilė Gajauskienė
Mob.: +370 655 78525
El. paštas: dovile.g@adma.lt

Laima Spietinytė
Mob.: +370 638 65675
El. paštas: laima.s@adma.lt

Parašykite mums

Jūsų vardas *
Fill out this field
Jūsų el. pašto adresas *
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Telefonas
Fill out this field
Jūsų žinutė *
Fill out this field

Kur mus rasti?

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą