Šildymo sistemų remontas

Kokias šildymo sistemas remontuojame?

Šiuo metu esame keturių pagrindinių prekinių ženklų Immergas, Wiessmann, Fujitsu ir Daikin oficialūs šildymo sistemų atstovai Kaune. Prekiaujame šių gamintojų dujinio, geoterminio šildymo sistemomis bei šilumos siurbliais oras-vanduo, oras-oras ir jų detalėmis. Komplektuojame, pristatome į vietą ir suteikiame garantiją, kompleksiškai atliekame ne tik įrangos ir automatikos montavimo, derinimo, techninio aptarnavimo ir paleidimo paslaugas šioms šildymo sistemoms bet ir šildymo sistemų remontą kliento namuose, visoje Lietuvoje.

Mūsų atstovaujamos įmonės kvalifikuoti darbuotojai profesionaliai ir kokybiškai atlieka garantinį ir negarantinį šilumos siurblių oras-vanduo, oras-oras bei oras-žemė, taip pat dujinio šildymo sistemų remontą. Bendradarbiaudami su ilgamečiais partneriais, galime suteikti ir visų kitų šildymo sistemų montavimo, remonto, techninio aptarnavimo bei paleidimo paslaugas bet kuriame Lietuvos mieste.

Profesionaliai remontuojame senas, montuojame naujas kolektorines sistemas, atliekame jų keitimą, remontuojame paviršinio (grindinio, sieninio ir lubinio) šildymo sistemas, taip pat atliekame mazgų keitimą, demontuojame/utilizuojame seną įrangą bei atliekame techninę profilaktiką.

Laiku atliktas techninis aptarnavimas gali padėti išvengti per 90% įvairių šildymo sistemos gedimų, kurie diagnozuojami būtent dėl techninės profilaktikos trūkumo. Techninę profilaktiką visiems šildymo sistemos katilams ir oro siurbliams būtina atlikti kartą per metus. Jos metu išvalomi atitinkamų įrenginių filtrai, ventiliatoriai, patikrinama automatika, atliekama šildymo sistemų ir įrenginių patikra, jeigu reikalinga, sureguliuojamas slėgis sistemoje. Automatikos suderinimas šildymo sistemoje padeda palaikyti reikalingą patalpų temperatūrą ir ekonomišką katilo veikimą.

Profesionaliai atliktas šildymo sistemų remontas užtikrina saugų šildymo sistemų eksploatavimą ir jų efektyvų darbą. Vienas iš svarbiausių dalykų – teisinga gedimų diagnostika, kurios dėka remonto darbai yra atliekami tikslingai.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą