[sg_popup id=3981]

Viessmann Group“ portretas

„Viessmann Group“ yra tarptautinėje rinkoje pirmaujantis šildymo, pramoninių ir vėsinimo sistemų gamintojas. 1917 m. įkurtoje šeimos įmonėje dirba 11 600 darbuotojų, grupės apyvarta yra 2,2 mlrd. eurų.
Turėdama 22 gamybos įmones 11 šalių, prekybos įmones ir atstovybes 74 šalyse bei 120 prekybos filialų visame pasaulyje „Viessmann“ yra tarptautinė bendrovė. 56 procentų apyvartos padaroma užsienyje.

Tvarumas praktikoje

Kaip šeimos įmonei „Viessmann“ ypač svarbus atsakingas ir į ateitį orientuotas darbas, o tvarumas jau tapo įmonės principu. Tvarumas praktikoje „Viessmann“ reiškia, kad visoje įmonėje turi būti suderinti ekonomiškumas, ekologiškumas ir socialinė atsakomybė siekiant patenkinti šiandienos poreikius, nekenkiant ateities kartų gyvenimo sąlygoms.
Kaip aplinkosaugos ir technologijų srityje pirmaujanti įmonė, „Viessmann“ jau daug dešimtmečių gamina itin mažai kenksmingų medžiagų išskiriančias ir efektyviai energiją vartojančias šildymo sistemas, naudojančias skystąjį kurą ir dujas, bei saulės energijos sistemas, medienos deginimo sistemas ir šilumos siurblius. Daugelis „Viessmann“ išradimų yra labai svarbūs šildymo technikai.

Platus „Viessmann“ asortimentas

Plačiame „Viessmann“ asortimente siūlomi individualūs sprendimai: efektyvios sistemos ir 1,5–120 000 kilovatų galia visose naudojimo srityse ir panaudojant visus energijos išteklius. Tai yra 1,9–150 kW galios prie sienų kabinami katilai ir 1,9–6000 kW galios ant žemės statomi katilai bei 1,0–530 kWel arba 5,3–660 kWth galios blokinės kogeneracinės elektrinės (BHKW). BHKW skirtos eksploatuoti su gamtinėmis dujomis arba biodujomis, o jas įsigyjant galima sudaryti biodujų tiekimo sutartį.
Atsinaujinančių energijos šaltinių sistemų pasiūlymas apima šilumines saulės energijos sistemas su plokščiaisiais ir vakuuminiais vamzdžių kolektoriais, skirtais geriamajam vandeniui pašildyti, šildymo sistemai papildyti ir pastatams vėsinti naudojant saulės energiją, specialius katilus ir degimo sistemas nuo 4 kW iki 50 MW, kūrenamas malkomis, skiedromis ir granulėmis, 1,7–2000 kW galios šilumos siurblius, naudojančius šilumą iš žemės gelmių, gruntinio vandens arba aplinkos oro, bei fotovoltines sistemas.
Net ir vietiniams šildymo tinklams ir bioenergiją naudojantiems kaimams „Viessmann“ siūlo viską iš vienų rankų – nuo galimybių tyrimo ir išsamaus planavimo iki visų reikalingų komponentų, pvz., biodujų sistemų, šilumos generatorių, blokinių kogeneracinių jėgainių, žemės šilumos linijų ir perdavimo butuose stočių iki sumontavimo ir paleidimo.
Turėdama platų patalpų temperatūros reguliavimo gaminių, galingų vėsinimo kamerų ir agregatų, šaldymo sprendimų maisto produktų prekybai bei priedų asortimentą ir teikdama paslaugas „Viessmann Group“ apima ir šaldymo technikos sritį.

Nuolatinis paslaugų teikimas

Į platų „Viessmann“ asortimentą įeina daug įvairių paslaugų. „Viessmann“ akademija siūlo šildymo sistemų montuotojams, projektuotojams, architektams, namų statybos bendrovėms, kaminkrėčiams, techninėms mokymo institucijoms ir savo darbuotojams daug įvairių mokymo ir tobulinimosi programų. Taip įmonė atsako į didėjantį rinkos partnerių kvalifikacijos poreikį, kuris atsiranda dėl pokyčių šilumos rinkoje ir efektyvių technologijų bei atsinaujinančių energijos šaltinių sistemų bei su tuo susijusių technologijų daugėjimu. Visame pasaulyje per metus 92 000 specialistų dalyvauja „Viessmann“ akademijos profesinio mokymo renginiuose.
„Viessmann“ paslaugų pasiūlymas apima techninės tarnybos teikiamą pagalbą, poreikius tenkinantį programinės įrangos pasiūlymą, reklamos ir pardavimo skatinimo paramą bei patogaus informacijos ir užsakymo valdymo sistemą, kuri visą parą prieinama internetu.

Energijos ir specialistų forumai

Aukštos kvalifikacijos energijos ir klimato ekspertai reguliariai lankosi „Viessmann“ akademijos energijos ir specialistų forumuose, ten diskutuoja bei dalijasi patirtimi. Nuo pirmo renginio 2008 m. iki dabar juose dalyvavo apie 2 500 rinkos partnerių – šildymo sistemų gamintojų, projektuotojų, architektų ir inžinierių. Tai rodo didelį profesinės informacijos poreikį ir politinių bei technologinių sąsajų paaiškinimo poreikį.
Renginiuose žinomi politikos, mokslo ir šildymo technikos sričių ekspertai pristato savo požiūrį, nurodo galimus sprendimus ir diskusijose bendrauja bei atsako į klausimus.

„Viessman“ Alendorfe fondas: atsakomybės prisiėmimas

„Viessmann“ prisiima socialinę atsakomybę ir atsakomybę už bendruomenę. Paisydama šio principo įmonė remia mokslą, meną, kultūrą ir socialinę veiklą. Įmonė kasmet remia projektus Vokietijoje ir kitose šalyse šešiaženklėmis sumomis.
Kad ši parama būtų teikiama sistemingai ir tęstųsi ateityje, buvo įsteigtas fondas „Viessmann Allendorf Stiftung“. 2010 m. rugpjūčio mėn. vyriausybės prezidentas dr. Walter Lübcke įteikė fondo pažymėjimą dr. Martin Viessmann.

„Viessmann“ įmonės vaizdo įrašas

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą